Lucky Bansko Aparthotel & SPA Bansko Lucky Apart Hotel

Otel Bilgileri

Lucky Bansko Aparthotel & SPA

Lüks Lucky Bansko Aparthotel & SPA'da ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip ferah daireler ve stüdyolar sunulmaktadır. Tüm birimlerde tam donanımlı mini mutfak bulunmaktadır. Banyolarda ise Fransız kozmetik ürünleri ve yetişkinler ile çocuklar için bornozlar sağlanmaktadır.

Lucky Bansko Aparthotel & SPA orijinal tarifler ile hazırlanan çeşitli leziz yemekler servis eden biri klasik diğer de İtalyan olmak üzere 2 adet restorana ev sahipliği yapmaktadır.

İtalyan restoranı otelin Aqua Complex bölümünde yer almaktadır. Bu komplekste yetişkinler ve çocuklar için yüzme havuzları mevcuttur. Ayrıca ek ücret karşılığında farklı eğlence seçeneklerinden ve mekanlarından yararlanabilirsiniz.

Spa merkezinde ultrasonik peeling, RF yüz ve vücut sıkılaştırma ile kaliteli bir Fransız kozmetik markası olan Academie ürünleriyle yaşlanma karşıtı uygulamalar dahil çeşitli terapi ve bakımlar sunulmaktadır.

Çocuklar için bir oyun alanı ve kulüp bulunmaktadır. Profesyonel bakıcılar kış sezonu boyunca çocuk kulübünde çocuklarla ücretsiz olarak ilgilenmektedir.

Lucky Bansko Aparthotel & SPA'da yaz mevsiminde sunulan 3 özel program şunlardır: dinlenmek ve kilo vermek için LuckyFit, çocuklar için İngilizce dersleri verilen dil kampı LuckyKids ve tedavi, yenilenme ve detoks için Ayurveda Clinic Lucky Bansko. Otel bölgedeki ilginç kültürel yerlere ve manastırlara gezilerin yanı sıra Pirin ve Rodop Dağları'na doğa yürüyüşleri de düzenlemektedir.

Kayak sezonu boyunca telesiyej istasyonu için 07:45 ile 10:30 ve 13:00 ile 17:30 saatleri arasında her 15 dakikada bir ve 10:30 ile 12:00 saatleri arasında ise her yarım saatte bir çift yönlü transfer hizmeti sunulmaktadır. Bansko'nun merkezi ve otel arasında ücretsiz akşam servisi de hizmet vermektedir. 

Bu tesis ayrıca Bansko'daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.

Lucky Bansko Aparthotel & SPA, konuklarını 21 Eyl 2009 tarihinden beri ağırlıyor.
Daireler/odalar: 115

Tesis Özellikleri

Lucky Bansko Aparthotel & SPA

Rezervasyon


Bansko Kayak  | Bansko Turları |  Bulgaristan Vizesi  |  Hakkımızda  |  İletişim

 

© 2015 banskokayak.com! Terms of Use and Privacy Policy.