Holiday Group Bansko Holiday Group Hotel

Otel Bilgileri

Bansko'nun merkezinde yer alan bu butik otel şehre gelenleri 27 odasında ağırlıyor. Bulgaristan’ın başkenti Sofya’dan 120 kilometre, en yakın kayak alanına ise 20 dakika uzaklıkta bulunan otel üç yıldız kalitesine sahip.  

Temiz ve konforlu odalarında müşterilerine yarım pansiyon hizmeti sunan otelde 10 adet ekstra çek yataklı çift kişilik oda, 10 adet iki yetişkin ve bir çocuğa uygun tek yatak odalı süit, üç yetişkinin konaklayabileceği 4 adet iki katlı daire, iki çocuklu ailelere uygun olan 1 adet tek yatak odalı saunalı ve şömineli süit ve 2 adet şömineli suit bulunuyor. Odalarda konuklar direkt uluslararası aramalarında kullanılabilen telefon, dolap, yazı masası, oturma alanı ve giyinme alanı şeklinde düzenlenmiş. Misafirler için ayrıca ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı ve ücretsiz otopark hizmeti de bulunuyor.

Oteli konaklamak için seçen tatilciler Bansko’da kayak yapma olanaklarının yanı sıra binicilik, kano, dağ bisikleti ve balıkçılık gibi aktivitelere de katılabiliyor. Tesiste gece konaklamaları ise başka eğlence imkânları ile renkleniyor. 90 kişilik A’la carte Restoran’da hem Türk hem de dünya mutfağından yemeklerin tadına bakılabiliyorken, Lobby Bar ve Restaurant Bar’da içeceklerini yudumlayarak rahatlayabiliyor. Holiday Group Hotel’de ayrıca ücretsiz sauna ve ücretli masaj hizmetleri de veriliyor. Tesisin misafirleri çamaşırhane için de ücret ödemesi gerekiyor. Fakat servis saatinde kayak merkezine ve havaalanına ulaşım imkânları herhangi bir ücret talep edilmeden veriliyor.

Bansko, kayak yapma olanaklarının yanında kültü turizminde de iddialı. Pirin Dağı'nın kuzeydoğu eteğindeki bulunan kasabanın bir kısmı korunarak günümüze kadar ulaşmış. Tarihi evler ve dağ atmosferi Bansko’yu pek çok kayak merkezinden farklı kılıyor.

Holiday Group Hotel, konuklarını 2008 yılının Haziran ayından bu yana ağırlıyor.

Tesis Özellikleri

Holiday Group Bansko

Rezervasyon


Bansko Kayak  | Bansko Turları |  Bulgaristan Vizesi  |  Hakkımızda  |  İletişim

 

© 2015 banskokayak.com! Terms of Use and Privacy Policy.