Bansko Saint Ivan Rilski Hotel & Spa Saint Ivan Rilski Hotel & Spa

Otel Bilgileri

En yakın telesiyeje arabayla sadece 5 dakikalık uzaklıkta yer alan St. Ivan Rilski Hotel & Spa, her sezon hizmet veren bir yerleşim ve tatil kompleksidir. Otel işlevsel ve cömert büyüklükte konaklama birimleri sunmaktadır.

Yüzme havuzu, buhar banyosu, sauna ve spor salonuna ücretsiz erişim imkanına ek olarak ücretsiz telesiyej servisi de fiyatlara dahildir.

St. Ivan Rilski Hotel'in tüm odaları açık renkli halı zeminler ve koyu renkli ahşap mobilyalar ile zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Ayrıca her odada ücretsiz internet bağlantısı mevcuttur.

St. Ivan Rilski Hotel, 13000 m² bir alana yayılan 4 yıldızlı bir tesistir. Otel bünyesinde tıp merkezi ve kreş gibi birçok ilave hizmet de verilmektedir.

Otel, 1000 m² büyüklüğünde bir sağlık ve spor merkezine sahiptir. Merkezde lüks bir spa ve kapalı yüzme havuzu yer almaktadır. Havuz doğal ışıkla aydınlatılmıştır ve geniş bir dinlenme alanı sunmaktadır.

Geleneksel Bulgar restoranı olan bir "mehana" dahil olmak üzere 2 farklı restoran arasından seçim yapabilirsiniz; bir de lobi bar bulunmaktadır.

St. Ivan kompleksinin tam aşağısında yer alan Bansko kenti yürüyerek sadece 15 dakikalık mesafededir. Bulgaristan'ın başkenti Sofya 160 km ve Yunanistan sınırı 54 km uzaklıktadır. 

Saint Ivan Rilski Hotel & Spa, konuklarını 4 Eyl 2008 tarihinden beri ağırlıyor.
Oda Sayısı: 185, Otel Zinciri: FPI Hotels

Tesis Özellikleri

Bansko Saint Ivan Rilski Hotel & Spa

Rezervasyon


Bansko Kayak  | Bansko Turları |  Bulgaristan Vizesi  |  Hakkımızda  |  İletişim

 

© 2015 banskokayak.com! Terms of Use and Privacy Policy.