Bansko Momini Dvori Boutique Hotel Momini Dvori Boutique Hotel

Otel Bilgileri

Aile işletmesi olan bu büyüleyici butik otel, Bulgaristan'ın popüler kayak beldesi Bansko'nun merkezinde, sakin bir ara sokakta bulunmaktadır. Otelin ayrı ayrı dekore edilmiş odalarında kablo TV ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Konuklar, kış kayak sezonu boyunca gondol kayak teleferiğine ücretsiz ulaşım hizmetlerinden faydalanabilirler. Tesisin dışında ücretsiz özel otopark yer alır.

Momini Dvori Hotel'in şık bir şekilde döşenmiş odalarının tümünde yumuşak bornoz ve terlikler içeren geniş bir özel banyo vardır.

Konuklar, Momini Dvori'nin tavernasında geleneksel Bulgar yemeklerinin yanı sıra uluslararası lezzetlerin tadını çıkarabilirler. Nikola Vaptzarov Meydanı'na bakan açık teras, açık havada yemek keyfi için güzel bir alternatiftir.

Konuklar, kayak pistlerinde geçen bir günün ardından otelin ücretsiz saunasında dinlenebilir. Ayrıca tedavi edici profesyonel masaj sunulmaktadır.

Otele kısa bir yürüyüş mesafesinde birçok mağaza ve restoran yer alır. Otel yakınlarında ücretsiz otopark da mevcuttur. Talep üzerine Bansko çevresinde ve Sofya'ya servis hizmeti düzenlenmektedir. 

 

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Bansko noktasında en beğendikleri kesim.

Bu tesis ayrıca Bansko'daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.

Momini Dvori Boutique Hotel, konuklarını 14 May 2010 tarihinden beri ağırlıyor.
Oda Sayısı: 11

Tesis Özellikleri

Bansko Momini Dvori Boutique Hotel

Rezervasyon


Bansko Kayak  | Bansko Turları |  Bulgaristan Vizesi  |  Hakkımızda  |  İletişim

 

© 2015 banskokayak.com! Terms of Use and Privacy Policy.