Bansko Green Wood Hotel & Spa Green Wood Hotel & Spa

Otel Bilgileri

Razlog'a 3 km uzaklıktaki konforlu Green Wood Hotel & Spa zarif bir şekilde dekore edilmiştir. Tesis, 65 km uzunluğundaki kayak pistlerine ve modern kayak olanaklarına sahip Bansko kayak beldesine 6 km mesafededir. Pirin Golf Sahası 300 metre uzaklıktadır. Isıtmalı kapalı ve açık yüzme havuzu, sauna, buhar banyosu ve fitness alanının kullanımı ücretsizdir. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi sağlanmaktadır.

Green Wood Hotel & Spa, çocuk odası, alışveriş alanı ve restorana ev sahipliği yapmaktadır. Yerli ve yabancı şaraplardan oluşan bir seçki eşliğinde Bulgar ve Avrupa mutfaklarından çeşitli yemekleri deneyebilirsiniz. Otelde her şey dahil ve farklı yemek planı seçenekleri mevcuttur.

Bedeninizin ve ruhunuzun dinlenmesi için mükemmel bir yer olan modern Samsara Spa'da güzellik salonu, buhar banyosu, sauna ve Asya ve geleneksel spa teknikleriyle çeşitli masaj ve uygulamalar sunulmaktadır.

Şömine yakınında bulunan lobi barda aromalı kahveler, ferahlatıcı içecekler ve aperitifler servis edilmektedir. Green Wood Hotel & Spa çok çeşitli geziler ve etkinlikler düzenlemektedir. Kış sezonunda otel, Bansko'nun kayak pistlerine ücretsiz, tarifeli gidiş-dönüş ulaşım servisi sağlamaktadır. 

Green Wood Hotel & Spa - All Inclusive, konuklarını 23 Ara 2009 tarihinden beri ağırlıyor.
Oda Sayısı: 80

Tesis Özellikleri

Greenwood Hotel

Rezervasyon


Bansko Kayak  | Bansko Turları |  Bulgaristan Vizesi  |  Hakkımızda  |  İletişim

 

© 2015 banskokayak.com! Terms of Use and Privacy Policy.