Bansko Elegant Lux Hotel Elegant Lux Hotel

Otel Bilgileri

Elegant Lux, dört mevsim hizmet veren pitoresk bir tatil beldesi olan Bansko'da yer alan, 4 yıldızlı bir tatil kompleksidir. Tesis, çevredeki Pirin, Rila ve Rodop sıradağlarının muhteşem manzarasına sahip odalar ile spa'ya ücretsiz erişim imkanı sunmaktadır.

Otelin spa alanında mineralli kapalı yüzme havuzu, sağlık havuzu, buhar banyosu ve çeşitli saunalar bulunmaktadır. Otelde fitness merkezi de bulunmaktadır. Konuklar dinlendirici bir güzellik bakımının keyfini sürebilir ve çok çeşitli masajlardan yararlanabilir.

Konuklara 2 restoranın yanı sıra ücretsiz barbekü olanaklarına sahip yaz ve kış bahçesi sağlanmaktadır. Konuklar, canlı piyano performanslarına da ev sahipliği yapan lobi barda içkilerin tadını çıkarabilir.

Konaklama birimlerinin tümü ücretsiz Wi-Fi erişimi içermektedir; ayrıca çoğunda tam donanımlı mutfak da vardır.

Elegant Lux Hotel'de çocuklar için oyun odası bulunmaktadır. Talep üzerine çocuk bakımı hizmetleri verilmektedir.

Bansko kayak bölgesinin ana teleferiği olan Gondola'ya 3 dakikalık yürüyüşle ulaşılabilir. Ayrıca, kayak sezonunda teleferiğe ücretsiz servisle gidilebilir. Konuklar doğrudan otelden kayak malzemesi kiralayabilir.

Yaz aylarında doğa yürüyüşü, balıkçılık ve kanyon geçişi gibi etkinlikler yapılabilir. Konuklar Bansko'nun Eski Kent merkezine yürüyerek 15 dakikada ulaşabilir. Konuklar ünlü Rila Manastırı'nı veya Pirin Millî Parkı'nı da keşfedebilir.

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Bansko noktasında en beğendikleri kesim.

Elegant Lux Hotel, konuklarını 1 Tem 2009 tarihinden beri ağırlıyor.
Oda Sayısı: 47

Tesis Özellikleri

Bansko Elegant Lux Hotel

Rezervasyon


Bansko Kayak  | Bansko Turları |  Bulgaristan Vizesi  |  Hakkımızda  |  İletişim

 

© 2015 banskokayak.com! Terms of Use and Privacy Policy.