En Ucuz Bansko Turu Bansko Turu

Bansko Turu 2020

Bansko kayak merkezine yapılan seyahatlerde yapılan etkileri ve imkanları sizlere sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz. Seyahat planlarken en belirleyici etkenlerden biri seyahat planının bütçeye uygunluğudur. Seyahat edecek olan her bireye uygun olan tur programı ile sizlere en ucuz Bankso turu programını sunuyoruz. Bansko, Bulgaristan'ın en gözde kayak merkezidir. Türkiye'ye yakınlığı ve Avrupa'daki diğer kayak merkezlerine nazaran çok daha uygun fiyatlı olması sebebiyle pek çok kayaksever Bansko'yu tercih etmektedir. Bansko'ya yabancı turist akını en fazla yılbaşı, sömestr ve festival dönemlerinde gerçekleşmektedir. Bulgaristan Keyfi firmamız başta olmak üzere Türkiye'den de pek çok seyahat acentesi direkt olarak Bansko'ya turlar düzenlemektedir. Bansko turu fiyatları seyahat edilen döneme ve tercih edilen otellere bağlı olarak geniş bir skalaya yayılmaktadır. 

En Ucuz Bansko Turu 

2021 kış sezonunda en ucuz Bansko turu 119 €'dur. Belirtilen ücret Bansko promosyon turu tutarıdır. Belirtilen ücret Bansko'da en uygun oda tipine göre belirlenen geceleme sayısı için iki kişilik odada kişi başı toplam fiyatı ifade etmektedir. Kişi başı 119 € fiyatı bulunan Bansko turu 3 gece 4 günlük süreyi kapsamaktadır. Tur otobüs ile gerçekleştirilmektedir. Aşağıda tur kapsamına dahil olan hizmetler sıralanmıştır:

Detaylı tur programını Bansko turu 2021 bağlantısında görüntüleyebilirsiniz.

 • İstanbul-Bansko arası lüks otobüsler ile gidiş-dönüş
 • Belirtilen 3-4* otelde 3 gece konaklama
 • Sabah kahvaltısı
 • Araç içi rehberlik hizmetleri
 • Tesis rehberlik hizmetleri
 • Sauna, buhar banyosu
 • Araç içi su ikramı
 • Gümrük vergileri
 • Şehir vergileri
 • Tüm otoban, otopark ve check point ücretleri
 • KDV dahildir

Her bütçeye uygunluk getiren turlarda dilediğiniz imkanlara göre kayak turunuzu gerçekleştirebiliriz. En cazibeli tatili yaşamak ve çok fazla masrafa girmek istemiyorsanız sizlere sunulan en ucuz Bansko turu ile kışın en güzel tatilini geçirebilirsiniz. Bansko ülkenin en gözde kayak merkezi olarak bilinmektedir. Bansko Kayak Merkezlerinde bulunan parkurlar ile kayak derecenizi ölçüp, sahip olduğunuz dereceye göre kayak yapabilirsiniz. Bansko birçok ünlü insanların ve zevk sahibine sahip bir çok insanın gözdesi haline gelmiştir. En zor kayak severleri bile bu kayak merkezinde tatil yapmaya bayılıyor.

En özel eğlenceleri en renkli geceleri ile sizlere her türlü imkanı sağlıyor. Eğlence haytanıza bir yenilik daha katmak isteyen her kayak severlerin gözdesi haline gelen Bankso en ucuz Bansko turu ile sizlere bu imkanları sunuyor. Eğlence anlayışınıza göre farklılık gösteren yerlerde en büyük ve renkli bir kış tatili geçirmenize olanak sağlıyoruz. Ülkede eğlence adına düzenlenen festival etkinlikleri, konserler ve gazino gibi yerlerde zevkinize uygun olan tatil programınızı yapabilirsiniz. Bankso otel fiyatları sizlerin bütçenize uygunluk getirip neredeyse en güzel imkanları sizlere sunuyor. Bulgaristan’da bulunan ünlü kayak merkezlerinden birinden kayak yapmak isterseniz en ucuz Bansko turu ile kış tatilinize zenginlik katabilirsiniz. Bansko Kayak Merkezi tur programına göre sizlere özel hizmetleri vermektedir. Bütçeyi açmayacak fırsatları bir arada sunan tur programları ile en güzel günleri geçirebileceğinizi bir kış ayını sizlere sunarız.

En ucuz Bansko turu ile her konuda her bütçeye uygun olan otel ve turlar ile en konforlu kış ayını geçirmeye hazır olun. Siz de en güzel kış günlerini doyasıya yaşamak isterseniz en ucuz Bansko turu sizlere hizmet etmekte.  Kış ayında tatiline giren okulunuzun stresini atmak, kış ayının bunaltıcı havasından kaçmak ve en büyük kayak merkezlerinden biri olan Bansko ’da kayak yapmak isterseniz bizlerle iletişime geçebileceğinizi belirtmek isteriz. Sizlere yapmak istediğiniz Bankso seyahati hakkında daha kapsamlı bilgiyi verip, aklınıza takılan herhangi bir sorunun cevabını bulmanızda yardımcı oluruz. En ucuz Bansko turu için daha kapsamlı bilgi almak istiyorsanız uzman çalışan kadromuz ile iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. 

 

Rezervasyon


Bansko Kayak  | Bansko Turları |  Bulgaristan Vizesi  |  Hakkımızda  |  İletişim

 

© 2015 banskokayak.com! Terms of Use and Privacy Policy.