Bansko Kayak Turu 2021 Bansko Kayak Turu 2021

Bansko Kayak Turu

2021 yılına ait güncel kayak Bansko kayak turları için sizlere hazırladığımız sayfamıza hoş geldiniz. Bansko Kayak Turu 2021 yılına ait olan bilgileri sizlere paylaşacağımız bilgilerin içeriğini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz bilgileri buradan bulabilirsiniz. Bulgaristan birçok kayak merkezini içinde bulunduran bir Balkan ülkelisidir. Dünyanın dört bir yanında adı duyulmuş olan bu kayak merkezinde kışın en güzel günlerini ve kışın en güzel saatlerini geçirebilirsiniz. Banko kayak turu 2021 yılına ait olan kayak programlarında yer alıp, size sunulan özel turlar ile bu kışın tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.  Bansko Kayak Turu 2021 yılında sahip olduğu otellerinde konforlu bir kış geçirirken kayak merkezinde yapılan kış sporları ile formunuzu her zaman için koruyacaksınız. Banko kayak merkezi sizlere kışın en güzel günleri yaşatıp, unutamayacağınız bir tatil imkanı sunuyor. Bansko ’da tatil yapmak isteyen her bireyin vize işlemelerine tabi tutulmadığını belirtmek isteriz. Bansko’ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için belirlenen vize prosedürü vardır.

Bordo pasaporta sahip olan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının vize alması zorunlu iken Yeşil pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 6 ay içerisinde 90 günü aşmayan süre zarfında vizesiz seyahat edebilecekleri belirtmek isteriz. Bunun yanında Siyah ve Gri pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 30 günlük kısa sürede gerçekleşen seyahatleri için vize almaları gerekli görülen bir durum değildir. Sahip olduğunuz pasaport türüne göre farklılık gösteren işlemleri sizlere sunarak, kış tatilinizi bu bilgilere göre yapmanızı öneririz. Bansko’ya yapılan seyahatler için hazırlan Bankso kayak turu 2020 programına dahil olmak için vize durumunuz önemli bir konudur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bansko’ya seyahat etmeleri için vize durumu önemli iken seyahat planlarına dahil olan turlarda önemlidir. Sizler için hazırlanan tur programlarına dahil olmak için en az 10 kişilik bir katılım olması gerektiğini belirtmek isteriz.

Böylelikle Bulgaristan’ın en gözde kayak merkezine ulaşım sağalabilir ve  kış ayınızı doyasıya yaşayabilirsiniz. Her kişiye uygun olan turlara dahil olarak en güzel kış tatilinizi Bansko da geçirebileceğinizi belirtmek isteriz. Sömestr gibi kısa süreli tatillerde en güzel günleri ve en renkli gece hayatı ile Bankso kayak merkezinde olduğunuz için çok memnun olacaksınız. En güzel ve görkemli festivalleri ile en ünlü DJ’lerin sahne aldığı bu kayak merkezinde kışın sıcaklığına tanık olacaksınız. Sizlerde kış ayını doya doya yaşamak isterseniz Bansko kayak merkezini tercih etmeniz sizler açısından daha iyi olacağını belirtmek isteriz. Bansko’ya yapacağınız seyahat için vize bilgisi almak ya da Bulgaristan vizesine sahip olmak isterseniz sizlere sunduğumuz imkanlardan faydalanabilirsiniz. Vize başvurunuz için sizlere gereken bilgiyi ve hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız. Bansko kayak turu 2021 yılında da "Bulgaristan Keyfi" ayrıcalığıyla sizleri bekliyor. 

Bansko kayak turu 2021 detaylı tarih ve programlarına ilgili bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

 

Rezervasyon


Bansko Kayak  | Bansko Turları |  Bulgaristan Vizesi  |  Hakkımızda  |  İletişim

 

© 2015 banskokayak.com! Terms of Use and Privacy Policy.