Bansko Festival Bansko Festival

Genel Bilgiler

Bansko kayak turunuza eğlence dahil etmek isterseniz sizler için hazırlanan festivallerin keyfine eşlik edecek, kayak tatilinizi doya doya yaşayacağız festivaller Bankso ’da.
Birbirinden renkli gece kulüplerin ve kayak merkezlerinden yanı sıra festivallere katılım sağlayarak güzel bir kış tatiline tanık olacaksınız. 
Bankso fest sizlere en görkemli Festivalleri bir arada sunar. Eğlencenize renk katacak bu festivallere dahil olarak en güzel tatilinizi geçirebilirsiniz. 

Premier Gastronomy Festivali: Yemek kültürümüze bir yenilik ekleyeceğiniz olan bu festival, farklı ülkelerden festivale dahil olan aşçıların birbirinden ünlü, kendi mutfak kültürlerini tanıtacak etkinliğe severek katılım sağlayabilirsiniz.

Bansko Film Festivali: Dağ, doğa, kayak sporları ve kayak aktivitelerini konu alan yönetmenlerin sergilediği filmler ile sinema kültürünüze yenilik katacaksınız. Bu konuları ele alan ve bu konuda çekilen her filmin yönetmeni ve  özel oyuncu kadrosu sizlere eşlik edecektir.

Bansko Skifest: Kayak eğlencenize eşlik edecek olan müziklerin canlı performansına tanık olacaksınız.
International Jazz Festival Bansko: Bansko’ya sadece kışın tatil yapmayacağınızı gösteren bir festival olan jazz festivali Yaz aylarında buraya ziyaret gerçekleştirmek isteyen misafirlere sunulan müzik kültürü ile tanınan sanatçıların katılacağı efsanevi bir etkinliktir.

Bansko eğlence festivallerinin yapıldığı zaman aralıkları aşağıda sizlere sunulacaktır. Tatil planınız renk katacak bir birinden eğlence festivallerin keyfinin tadına doyacaksınız. 
Bankso festivalinin en özel konuklarının ve DJ’lerin katılımı ile müzik keyfine doyamayacaksınız. Bu yıl Bansko ’da sizlere tatilin en mükemmel ritmini yaşatacak olan müzisyenler şöyledir: Mahmut Orhan, Anıl Piyancı, Hey! Douglas, Jabbar ve birbirinden güzel ünlüler ile en güzel festivale tanık olacaksınız. Göz alıcı festivallere dahil olmayı unutmayın. 

Bansko Fest 2021 Kapsamında Gerçekleştirilecek Etkinlikler

  • Night Out
  • After Ski
  • Yüksek Rakımlı Geceler
  • Ice Skating
  • Warm Pool
  • Casino
  • Visual Shows

Bansko'da 2021 yılı içerisinde pek çok etkinlik düzenlenecek. Özellikle kayak sezonunda ise şehirde hareketlilik hiç azalmıyor. Düzenlenen festivaller ve spor etkinliklerinde keyifli vakitler geçirilebiliyor.

Bansko Fest 2021 Kültür ve Sanat Etkinlikleri

Premier Gastronomy Festival: Yemek ve yemek kültürünü konu edinen festival 10. kez düzenleniyor. Çeşitli ülkelerden gelen aşçılar kendi mutfaklarından lezzetler de hazırlayacak. 

Bansko Film Fest: Dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde çekilen dağ, doğa ve ekstrem sporları konu edinen filmlerin gösterildiği festivale pek çok oyuncu ve yönetmen de konuk olarak katılıyor. 

Bansko Skifest: Kayak, müzik ve eğlencenin bir araya geleceği etkinlikte pek çok sanatçı da performanslarını sergileyecek. 

International Jazz Festival Bansko: Jazz türünün tanınan isimlerinin katıldığı festival yaz aylarında Bansko’yu hareketli kılan etkinliklerden biri. 

Bulgaristan Festivalleri

Ocak :Surva Festivali, Pernik
Şubat :Kukeri Festivali, Yambol
Mart :Horizon Festivali, Bansko
Nisan :Sofia Underground Modern Sanatlar Festivali, Sofya
Mayıs : Balkan Folklor Festivali, Veliko Tarnovo
Mayıs :Renkli Trakya Folklor Dans ve Müzik Festivali, Haskovo
Mayıs – Haziran :Sofya Müzik Haftaları, Sofya
Haziran : Gül Festivali, Kazanlak
Haziran :Meadows in the Mountains, Rodop Dağları
Haziran :Uluslararası Oda Müziği Festivali, Plovdiv
Haziran – Temmuz : Uluslarası Klasik Müzik Yaz Festivali, Varna
Temmuz :Uluslararası Folklor Festivasli, Varna  
Temmuz :Renkler Festivali, Sofya
Temmuz :Kavarna Rock Festivali, Kavarna
Temmuz :Water Tower Sanat Festivali, Sofya
Ağustos :Uluslararası Folklor Festivali, Burgaz
Ağustos :Bansko Jazz Festivali, Bansko
Eylül : Apollonia Sanat Festivali, Sozopol
Eylül : Kukla Tiyatro Festivali, Sofya
Kasım :Dağ Filmleri Festivali, Bansko
Kasım – Aralık :Opera ve Bale Festivali, Stara Zagora
Aralık:  Uluslararası Kitap Fuarı, Sofya

Rezervasyon


Bansko Kayak  | Bansko Turları |  Bulgaristan Vizesi  |  Hakkımızda  |  İletişim

 

© 2015 banskokayak.com! Terms of Use and Privacy Policy.