Bansko Fest 2021

Bansko Fest 2021

Bansko Fest 2021

 

 

Bansko Fest 2021, capcanlı programıyla 2021 kış sezonunda da size bekliyor. Bansko kayak merkezinin, kayak merkezlerine nazaran daha yüksek bir seviyede olması, her dereceye göre hazırlanan kayak pistleri, birbirinden eğlenceli gece kulüpleri ve doğayı ruhunuzda hissedeceğiniz bir kayak merkezi olmasıyla Bansko Fest 2021 bu kış da yine sıcak geçecek! 

Türkiye’deki benzerlerinden katlarca fazla uzunluktaki her seviyeye uygun pistleri, dünya standardında kulüpleri, renkli casinoları, uygun fiyatlı ve çok çeşitli yeme-içme olanakları ve nefes kesen doğa manzaraları ile Avrupa’nın sayılı kayak merkezlerinden Bansko'da bu kış yine çok sıcak geçecek!

Prin dağının muhteşem hazinesini UNESCO tarafından korumaya alınmış olan bu kayak dağı Avrupa’nın en uzun 2.Kayak dağı olarak seçilmiştir. 65 km uzunluğunda toplam 14 farklı derece pistleri bulunan Bansko birçok kayak severin buluşma yeri olmuştur.  Bansko kayak merkezi eğlence adresinin en cazibeli tatil yeridir. Dünyaca ünlü DJ’lerin müzik şöleni ve gece hayatının en renkli yeridir.

Bansko Skifest 2021 Vize

Bulgaristan Cumhuriyeti T.C. vatandaşlarını vizeye vize uygulamaktadır. Halihazırda geçerli Schengen vizesine veya yeşil pasaporta sahiplerini vizeye tabi tutmuştur. Bansko fest 2021 ziyaretçilerinin de ekstra olarak Bulgaristan vizesi almaları gerekmemektedir. Bunlara sahip olmayan misafirlerimizin Bulgaristan vizesi almaları gerekmektedir. Vize işlemleri şirketimiz danışmanlığında gerçekleşmektedir.

Bansko Fest 2021, katılımcıları Bulgaristan vizenizi anlaşmalı olduğumuz Bulgaristan Vize Merkezi üzerinden indirimli fiyata ve en kısa sürede almak için iletişime geçiniz. Kış tatil yerini Bansko olarak tercih eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Schengen vizesine veya Yeşil pasaporta sahip olmaları gerekmektedir. Bunlardan hiçbirine sahip olmayan vatandaşların Bulgar vizesi alarak seyehat etmeleri gerekmektedir.

Bansko Fest Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  • Bansko Fest 2021 katılımcılarının (Bordo pasaport sahiplerinin) vize alması gerekmektedir. Bansko Fest vizesi için gerekli evraklar aşağıdaki gibidir:
  • Vize işlemini yaptırmak isteyen her bireyin hazırlaması gereken belgeleri vardır. İlk olarak son 10 yıl içinde alınmış olması gereken pasaport
  • Nüfus cüzdan fotokopisi
  • İkametgah belgesi
  • 2 adet beyaz fonda çekilmiş 35-45 mm boyutunda biyometrik fotoğraf
  • Öğrenci ise öğrenci belgesi
  • işveren ise vergi levhası ya da çalışan iseniz SGK döküm belgesi gibi evraklar ve banka hesap cüzdanında yeterli miktardaki hesap döküm belgesi gerekmektedir. 

Yaşları 18’den küçük olan her bireyin vize işlemlerinin kabul görülmesi için ebeveyn imzalı belge hazırlanması gerektiğini belirtmek isteriz. Konsolosluğun verdiği olumlu karar neticesinde pasaportunuz hazırlanır ve sizlere teslim edilir. Vize ücretini ofis hesabına Havale ile gönderebilir ya da ofise gelip kart veya nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Nakit Ödeme yapacaksanız Euro ile ödeme yapmanız gerekmektedir. Bulgaristan’a yapacağınız seyahat için yanınızda mutlaka Euro bulundurmanızı tavsiye ederiz. Bulgaristan’da kullanılan para birimi Leva’dır. Orada bulunan döviz kurları ile yanınıza aldığınız Euroları Leva’ya çevirebilirsiniz. 
 

* Fiyatlarda değişiklik hakkı saklıdır.

Bansko kayak merkezinde yapacağınız Otel konaklamaları kayak pistlerine yürüme mesafesinde olup, uzun yol yürümeden kayak tatilinizi doya doya yapabilirsiniz. Otel konaklama yerinize yakın olan kayak merkezlerine giderken dilerseniz kendi kayak malzemelerinizi alabilir ya da oradan kiralayabilirsiniz. 

Bansko tatilinizi taçlandırmak isterseniz otellerde bulunan binbir çeşit yemeği yemeden tatilinizi bitirmeyin derim. Ünlü mezeleri ve içkileri ile kayak yaparken kaybettiğiniz enerjiyi bu yiyecekler sayesinde tekrardan alabilirsiniz. Shopska Salatası, Banitsa ve Kebapche gibi damak tadımıza tanıdık gelecek olan yiyecekleri mutlaka deneyin. Kendileri özgü yüksek alköllü likorü Aftershock Bulgar likörünü denemenizi tavsiye ederiz.

Bansko kayak merkezinde tatil yapmanın en güzel yani rengarenk festivalleridir. Festival şölenine katılmak için sizlere verilen festival bilekliğini tatil boyunca çıkarmamanızı önerir, erken rezervasyon durumunda indirimli olarak alabileceğinizi belirtmek isteriz. Festival boyunca takacağınız festival bilekliklerinin sayesinde Bansko’nun seçkin mekanlarında indirim, kayak takımı kiralamasında indirim ve eğlence kulüplerinin bazılarına ücretsiz veya indirimli girebilirsiniz.
Bankso kayak merkezinin eğlenceli olmasının bir yanı da kayak dışında yapacağınız aktiviteler içermesidir. Göz alıcı, cap canlı festivalleri ve davet edilen ünlü konukları  eğlenmenin tadına doyamayacağınız bir gece hayatı sunan Bansko’nun After-Ski partisini kaçırmamanızı öneririz. 

Bansko kayak merkezi 2021 yılına ait sizlere sunulan içerikleri bilgiler dahilinde daha kapsamlı bilgi almak isterseniz e-posta adresimize mesaj atabilirsiniz. Merak ettiğiniz her konu hakkında sizlere gerekli açıklamaları ve yardımı sağlarız. 


Bansko Kayak  | Bansko Turları |  Bulgaristan Vizesi  |  Hakkımızda  |  İletişim

 

© 2015 banskokayak.com! Terms of Use and Privacy Policy.